Späť do obchodu

Registrácia

Dávkovanie

Hlavnou činnosťou našej firmy je prevádzkovanie detského plávania a bazénu pre dojčatá a batoľatá. Na tieto bazény sú kladené najvyššie nároky na kvalitu a nezávadnosť vody. BABY SALT je výsledkom dlhoročného hľadania soli, ktorá po pridaní do bazéna nepení a vodu nezakalí a zároveň obsahuje špecifické minerály a stopové prvky morskej vody.

vyrobavyroba

Odporúčaná salinita sa uvádza v rozpätí od 4,2 do 6,1 kg/m3. Z našej skúsenosti vieme, že vyššie dávkovanie soli na salinitu 6 kg/m3 skracuje pracovný čas salinátora na vyrobenie požadovanej dávky chlóru a tým predlžuje jeho životnosť. Navyše voda je príjemne slaná a zvyšujú sa pozitívne účinky na na pokožku a dýchacie cesty.

Dávkovanie do záhradných bazénov bez salinátora:

BABY SALT je vhodná do akýchkoľvek detských a záhradných bazénov bez salinátora. Napriek tomu, že BABY SALT eliminuje výskyt baktérií, vírusov a rias, sama osebe nie je plnohodnotnou dezinfekciou vody, preto je nutná doplnková dezinfekcia chlórom, napr. vo forme chlórových tabliet 5v1 v plaváku, ktorý môžete počas kúpania ľahko vytiahnuť von. Množstvo soli je na vašom zvážení – vyššia koncentrácia zvyšuje jej benefity.

vyrobavyroba

Späť do obchodu