Späť do obchodu

Registrácia

Dávkovanie

Hlavnou činnosťou našej firmy je prevádzkovanie detského plávania a bazénu pre dojčatá a batoľatá. Na tieto bazény sú kladené najvyššie nároky na kvalitu a nezávadnosť vody. BABY SALT je výsledkom dlhoročného hľadania soli, ktorá po pridaní do bazéna nepení a vodu nezakalí a zároveň obsahuje špecifické minerály a stopové prvky morskej vody.

vyrobavyroba

Odporúčaná salinita sa uvádza v rozpätí od 4,2 do 6,1 kg/m3. Z našej skúsenosti vieme, že vyššie dávkovanie soli na salinitu 6 kg/m3 skracuje pracovný čas salinátora na vyrobenie požadovanej dávky chlóru a tým predlžuje jeho životnosť. Navyše voda je príjemne slaná a zvyšujú sa pozitívne účinky na na pokožku a dýchacie cesty.

Dávkovanie do záhradných bazénov bez salinátora:

BABY SALT je vhodná do akýchkoľvek detských a záhradných bazénov bez salinátora. Napriek tomu, že BABY SALT eliminuje výskyt baktérií, vírusov a rias, sama osebe nie je plnohodnotnou dezinfekciou vody, preto je nutná doplnková dezinfekcia chlórom, napr. vo forme chlórových tabliet 5v1 v plaváku, ktorý môžete počas kúpania ľahko vytiahnuť von. Množstvo soli je na vašom zvážení – vyššia koncentrácia zvyšuje jej benefity.

vyrobavyroba

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie